Najbardziej dopracowane rozwiązanie hal pneumatycznych

O nas

Ponad 20-letnie doświadczenie w halach pneumatycznych pozwoliło nam zaoferować najbardziej dopracowane rozwiązanie hal pneumatycznych.

NA każdym etap inwestycji

Jesteśmy wiodącą na Polskim rynku firmą specjalizującą się w budowie obiektów sportowych. Korzystając z ponad 20-letniego doświadczenia naszych partnerów oraz wykorzystując najnowsze technologie dostępne na rynku stworzyliśmy zupełnie nową jakość zadaszenia boisk, efektywną i ekonomiczną pod względem użytkowania. Jesteśmy w stanie wykonać halę o różnym przeznaczeniu od małych na kort tenisowy po hale przykrywające pełnowymiarowe boiska piłkarskie. Są to obiekty funkcjonalne, zapewniające idealne warunki do treningu.

Jakość zadaszenia

Jako wykonawca hal pneumatycznych możemy przeprowadzić Państwa przez każdy etap inwestycji od doradztwa pod względem rozwiązań funkcjonalnych (zastosowanie dodatkowych ułatwień: wybór ogrzewania, obiekt do magazynowania hali w sezonie letnim, specjalne wózki do przewożenia i magazynowania powłok, etc.), przez projekt i uzyskanie niezbędnych zezwoleń po budowę oraz serwis hali, w tym np. rozkładanie i składanie hali, instruktarz pracowników itp.

dobór traw

Nasze bogate doświadczenie w budowie zewnętrznych obiektów sportowych pozwala nam zaproponować Państwu dobór odpowiednich traw piłkarskich (dla profesjonalistów, szkół, szkółek piłkarskich, etc.), traw tenisowych czy nawierzchni poliuretanowych. Wszystkie proponowane przez nas systemy nawierzchni mają odpowiednie badania na trudnopalność, zatem są bezpieczne do użytkowania wewnątrz hal pneumatycznych, a jednocześnie ekonomiczne, wytrzymałe i łatwe w użytkowaniu. W tej materii możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. Wykonywaliśmy boiska piłkarskie certyfikowane przez FIFA, boiska do rugby certyfikowane przez WORLD RUGBY, boiska hokejowe certyfikowane przez FIH oraz obiekty lekkoatletyczne certyfikowane przez PZLA.

Polska firma

Jesteśmy polską firmą, hale projektowane oraz produkowane są w Polsce dzięki czemu jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć potrzeby naszych Inwestorów oraz niuanse polskiego prawa budowlanego, dzięki temu działamy skuteczniej i efektywniej.

 

Realizacje